KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 14619129
nr 1461 9129
Kolteckning
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1900-tal, Porträtt av August Strindberg. Bladets mått: 13x13cm, oramad, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 april 2022
kl 18:30:12
16/4 09:06:18